گل محمدی: می توانیم خودمان را مقابل استقلال محک بزنیم، بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به جهان آمده اند، زیبایی های دربی را از بین برده اند

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از بازی فردای تیمش مقابل استقلال به عنوان یک بازی ویژه یاد کرد و گفت سرخپوشان در این بازی می توانند خود را محک بزنند.

گل محمدی: می توانیم خودمان را مقابل استقلال محک بزنیم، بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به جهان آمده اند، زیبایی های دربی را از بین برده اند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ بروشور خشتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دربی 91 پایتخت در جمع خبرنگاران گفت: یک بازی ویژه در پیش است، یکی از مهمترین بازی های آسیا و حتی جهان. دربی ایران قطعاً در جهان هم شناخته شده است و بینندگان زیادی خواهد داشت. دربی تهران یکی از مهمترین دربی های جهانست. مسرورم مقابل تیمی قرار می گیریم که شرایط بهتری را نسبت به نیم فصل اول دارد و می توانیم خودمان را به خوبی مقابل استقلال محک بزنیم.

بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به جهان آمده اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش از نظر ذهنی و فوتبالی تیمی باکیفیت است و بازی های خوبی را ارائه نموده، گفت: امیدوارم بتوانیم از خصوصیات خوب مان در دربی استفاده کنیم و چهره خوبی را ارائه کنیم. ما بازیکنان باغیرتی داریم که در شرایط سخت، توانسته اند تصمیمات خوبی بگیرند و ذهنیتی قوی دارند. آنها یک جورهایی برنده به جهان آمده اند. امیدوارم که فردا شاهد یک بازی خوب و تماشاگرپسند باشیم. ضمن اینکه امیدوارم طرفداران دو تیم از بازی لذت ببرند و اینکه طرفداران ما مسرور به خانه برگردند.

از انتشار قراردادها بوی شیطنت و خیانت آمد

گل محمدی درباره انتشار رقم قراردادهای سرخپوشان و ناراحتی بازیکنان پرسپولیس توضیح داد: فردا بازی مهمی در پیش داریم و دوست دارم بیشتر در خصوص بازی صحبت کنم، اما انتشار قراردادها قبل از دربی عجیب بود. این همه وقت داشتند که رقم قراردادها را منتشر نمایند، اما قبل از دربی این کار را انجام دادند. شاید از این کار بوی شیطنت و حتی خیانت بیاید. فقط همین صحبت را می توانم انجام بدهم. بچه ها مسئله ای ندارند و همان طور که گفتم از لحاظ ذهنی قوی هستند. آنها مسائل سخت تر از این هم داشتند و این مسائل نمی تواند روی آنها تأثیر داشته باشد.

برای فوتبال مالکانه احتیاج به زمان و تمرین است

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم های تحت راهنمایی او فوتبال مالکانه را به نمایش می گذاشتند، اما در ملاقاتهای اخیر پرسپولیس چنین چیزی را شاهد نبودیم، گفت: برای فوتبال مالکانه احتیاج به زمان و تمرین است و باید فرصت داشته باشید و مسابقه ای نیز در پیش نباشد. این کار احتیاج است که پیش از فصل با انجام بازی های تدارکاتی بتوانید انجام بدهید، اما فکر کنید من 10، 12 روز قبل از بازی ها در تیم پرسپولیس حضور پیدا کردم و نمی توانستم در بحث مالکانه اصرار کنم. ممکن است از قابلیت هایی که بازیکان اکنون دارند کاسته گردد، اما رفته رفته شرایط بهتر می گردد. با این حال چیزی که مهم است استفاده از فرصت هاست. ما دفاع تیمی خوبی داریم و در انتقال به حمله قوی هستیم و سعی می کنیم از این قابلیت استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه مهدی ترابی در سایپا و نیم فصل اول در پرسپولیس در پست وینگر چپ بازی می کرد، اما اکنون در وینگر راست به میدان می رود، گفت: بازیکنان در جریان بازی جابه جا می شوند و بیش از نصف زمان بازی ترابی در جای خودش بازی می نماید. وحید امیری در بازی با تراکتور سمت چپ بازی کرد و دیدید که پاس گل داد و گلزنی هم کرد و توانست از قابلیت های خودش استفاده کند. ترابی در سمت راست نیز تأثیرگذار است، اما در جریان بازی جای خود را با وحید امیری عوض می نماید.

اگر لازم شد از استوکس استفاده می کنیم

گل محمدی در خصوص اینکه آیا در بازی فردا از استوکس استفاده خواهد نمود یا نه، گفت: این بازیکن از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی ندارد و دو سه هفته احتیاج به زمان دارد، اما فردا با ما خواهد بود و اگر لازم شد از او استفاده خواهیم کرد.

شرایط اوساگونا در 2 بازی قبلی بد نبوده است

وی در رابطه با انتقادهای که از عملکرد اوساگونا می گردد توضیح داد: ما دو بازی است که انجام داده ایم و شرایط اوساگونا بد نبوده است. او در ملاقات مقابل صنعت نفت آبادان بهتر از بازی اول بود و رفته رفته به شرایط بهتری می رسد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس گفته بود که پرداختی به بازیکنان و اعضای تیم را پیش از دربی به 50 درصد می رسانند، گفت: قول دادند که تا امروز این کار را انجام بدهند، اما تا الان پیامکی نیامده است (باخنده).

گل محمدی در خصوص اینکه چه نظری در خصوص کنترل دوپینگ در دربی دارد، خاطر نشان کرد: این مسئله ای است که باید آنالیز گردد. این حساسیت برای کمیته پزشکی هم وجود دارد تا باعث گردد تست های پزشکی انجام گردد.

نوع تمرکز و عملکرد بازیکنان نتیجه دربی را تعیین می نماید

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چرا دربی های اخیر کیفیت لازم را نداشت است، گفت: ذات دربی این است که طرفداران، مربیان و بازیکنان می خواهند نبازند. همین مسئله باعث می گردد ناخودآگاه احتیاط در دستور کار بازیکنان قرار بگیرد. گل نخوردن در ذات دربی است. دربی یک ملاقات ویژه است و بازیکنان باید تمرکز بیشتری داشته باشند. نوع تمرکز و عملکرد بازیکنان نتیجه دربی را تعیین خواهد نمود. با توجه به نشانه هایی که وجود دارد فردا شاهد دربی خوبی خواهیم بود و به طرفداران قول می دهیم که بازی زیبایی را شاهد باشند.

گل محمدی در خصوص اینکه چه سورپرایزی برای ملاقات فردا دارد، گفت: فعلاً سوپرایزی ندارم.

زیبایی های دربی را از بین برده اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه ظاهراً دربی فردا نیز به مانند بازی رفت با مشکل بلیت فروشی روبه رو شده است و تماشاگران کمتری در استادیوم حضور خواهند داشت، توضیح داد: شب گذشته بازی رفت را می دیدم. واقعاً دردناک بود که استادیوم جایگاه های خالی زیادی داشت. نمی دانم چرا این رخ داده است و باید فکری اساسی کنیم. اتفاقاً یکی از دربی های قدیمی را نگاه می کردم که خودم حضور داشتم و گلزنی کردم. در آن بازی بیش از صدهزار نفر در استادیوم حضور داشتند. حس و حال دربی های قدیم با الان فرق نموده و امروز زیبایی های دربی را از بین برده اند. متأسفانه زیبایی فوتبال را می گیرند در صورتی که این فوتبال برای تماشاگران است و صرفاً نباید یک مسابقه برگزار گردد. ما نباید مردم را از دیدن دربی محروم کنیم و باید فکری اساسی برای این مسئله داشته باشیم. طرفداران دوست دارند دربی را از نزدیک ببینند.

برای دیدن ترکیب ما 24 ساعت دیگر صبر کنید!

گل محمدی در خصوص اینکه آیا بشار رسن در بازی فردا در ترکیب اصلی واقع شده است یا نه، گفت: برای دیدن ترکیب تیم ما 24 ساعت دیگر صبر کنید!

حریف ما استقلال است، نه بازیکنی خاص

وی راجع به غیبت دیاباته در ترکیب استقلال و اینکه فرهاد مجیدی گفته است تیمش قوی ترین تیم لیگ است، خاطر نشان کرد: من در خصوص بازیکن خاصی صحبت نمی کنم، چرا که حریف ما استقلال است، نه بازیکنی خاص! استقلال در بازی های اخیر خود نشان داده که یکی از بهترین تیم های لیگ است و در این مورد شکی وجود ندارد. اما شرایط دربی متفاوت است. آنها در چند سال اخیر نتوانسته اند در دربی ها پیروز شوند و به این خاطر تحت فشار قرار دارند. ما می توانیم از همین مسئله بهره برده و با تلاشی که در زمین خواهیم کرد نتیجه خوبی را کسب کنیم. دوست دارم بازی خوب و جذابی را ببینیم و در نهایت پرسپولیس برنده گردد.

صحبت در خصوص گذشته وقت تلف کردن است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط با حضور مسعود ریگی و ارسلان مطهری دو شاگرد سابقش در ترکیب استقلال و اینکه او از لحاظ آماری با تیم های سابقش نتایج خوبی را مقابل استقلال کسب نموده است، یادآور شد: راجع به گذشته صحبت کردن یک نوع وقت تلف کردن است. ما در حال حاضر فقط به بازی های مهمی که پیش رو داریم، فکر می کنیم. طرفداران همواره از ما حمایت نموده و انرژی مثبت به ما تزریق نموده اند. انتظار ما این است که آنها فردا هم همین رویه را در پیش گرفته است و استقبال خوبی از بازی به عمل بیاورند. پرسپولیس در این چند ساله اگر پیروز بوده بیشتر به خاطر حمایت طرفدارانش بوده است. بازیکنان تیم هم با مسائلی که وجود داشت و دارد تمام ذهنیت و تمرکز خود را روی بازی فردا قرار داده اند تا ان شاءالله تماشاگران مان راضی به خانه برگردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 819

به "گل محمدی: می توانیم خودمان را مقابل استقلال محک بزنیم، بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به جهان آمده اند، زیبایی های دربی را از بین برده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: می توانیم خودمان را مقابل استقلال محک بزنیم، بازیکنانم ذهنیتی قوی دارند و برنده به جهان آمده اند، زیبایی های دربی را از بین برده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید