لزوم تسریع در معین تکلیف شهرک صنعتی قرچک

به گزارش تعطیلات رو، استاندار تهران بر لزوم معین تکلیف شهرک صنعتی قرچک تاکید نمود و اضافه نمود: برای تامین برق، آب، گاز، مخابرات و راه های دسترسی باید همه دستگاه ها همراهی لازم را داشته باشند.

لزوم تسریع در معین تکلیف شهرک صنعتی قرچک

به گزارش تعطیلات رو، محمدحسین مقیمی در جلسه کارگروه برطرف موانع سرمایه گذاری با بیان اینکه حدود 400 هزار نفر در قرچک زندگی می نمایند، گفت: جمعیت قرچک با برخی از استان های کشور برابری می نماید، لذا ضروری است همه دستگاه های مسئول برای راه اندازی شهرک صنعتی قرچک همراهی لازم را داشته باشند.

وی اضافه نمود: برای تامین برق شهرک صنعتی قرچک شرکت برق باید نهایت همراهی را داشته باشد و همانند توجهی که در سایر استان ها و بخش های محروم کشور وجود دارد، در این نقطه نیز همراهی لازم اتخاذ گردد.

در این جلسه بر اساس گزارش ارائه شده توسط نماینده برق منطقه ای تهران، شهرک صنعتی قرچک احتیاج به استقرار پست انتقال دائمی برق دارد که برای استقرار آن حدود 4 هزار متر زمین احتیاج است.

استاندار تهران با اشاره به گزارش شرکت برق گفت: بخش عمده ای از اشتغال و برطرف بیکاری در منطقه قرچک با راه اندازی این شهرک صنعتی محقق می گردد لذا ضروری است که حداکثر همراهی و کوشش برای تحقق این مهم انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 96

به "لزوم تسریع در معین تکلیف شهرک صنعتی قرچک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم تسریع در معین تکلیف شهرک صنعتی قرچک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید