اخبار صنعت

اختصاص 164 میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های بذور لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 164 میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های خریدار و فرآوری کننده بذور گواهی شده استان اختصاص یافت.

19 اردیبهشت 1400

اهمیت شکل گیری فرهنگ گفت وگو بین دانشجویان به عنوان مدیران آینده کشور

رییس جهاد دانشگاهی در آیین اختتامیه نهیمن دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی تأکید کرد: در مجموعه جهاد دانشگاهی به این نتیجه رسیدیم که باید مسابقات ملی مناظره دانشجویی را با هدف الگوسازی و ایجاد فرهنگ گفت وگو بین دانشجویان به عنوان مدیران آینده کشور...

18 اردیبهشت 1400

خبرنگاران شرایط بازار کالاهای مصرفی در آستانه ماه مبارک رمضان

تهران- خبرنگاران- عضو هیات رییسه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه کمبودی در عرضه کالاهای اساسی برای ماه مبارک رمضان نداریم، گفت: قیمت حبوبات و خرما در آستانه این ماه 10 درصد افزایش پیدا نموده است.

16 اردیبهشت 1400

کیفیت آموزشی دانشگاه ها از ایران تا آمریکا ، زیرساخت های نخ نمایی که ذوق دانشجویان را کور می نماید خبرنگاران

کیفیت آموزشی در دانشگاه های ایران از سر فصل های درسی گرفته تا فضای دانشگاه ها موجب شد تا به آنالیز آن در دانشگاه های ایرانی و کشور های برتر دنیا بپردازیم.

10 اردیبهشت 1400

سفر به طارم؛ سرزمین آتشکده های باستانی

شهرستان طارم، یکی از شهرستان های استان زنجان است و در شمال استان قرار گرفته است. جمعیت این شهرستان بر اساس سرشماری سال 1385 خورشیدی، برابر با 43,964 نفر بوده و مرکز این شهرستان، شهر آب بر است. زبان و گویش بیشتر مردم ترکی آذربایجانی بوده و به لحاظ نزدیکی به...

10 اردیبهشت 1400

خبرنگاران 400میلیارد ریال برای جبران خسارت بخش کشاورزی آذربایجان غربی تخصیص یافت

ارومیه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی گفت: 400 میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی از محل قانون برنامه ششم توسعه برای خسارت دیدگان حوادث غیرمترقبه بخش کشاورزی استان تخصیص یافته است.

5 اردیبهشت 1400

گزارش تمرین استقلال، دسته گل آبی عضو هیئت مدیره برای مجیدی و غیبت کمالوند

مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در تمرین امروز آبی پوشان دسته گلی آبی به فرهاد مجیدی سرمربی جدید آبی پوشان داد.

30 فروردین 1400

فراخوان مسابقه ملی طراحی کتابخانه عشایری منتشر شد

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتاب خوب، یکی از بهترین ابزارهای کمال بشری است و کتاب خوانی یکی ارزش های عظیم هر جامعه است. جامعه ایران با گوناگونی وسیعی که در الگوهای زندگی دارد، نیازمند الگوهای مختلف...

28 فروردین 1400

مشارکت مردمی مانعی برای از هم پاشیدگی پیوند اجتماعی است

خبرنگاران/کردستان مدیر اشتغال و تجاری سازی جهاددانشگاهی کردستان گفت: مشارکت مردمی در تعاون به منزلە یک نهاد اجتماعی می تواند مانع از هم پاشیدگی پیوندهای اجتماعی میان انسان ها گردد.

19 فروردین 1400

واکسن دردسرساز تیتر روزنامه های جهان شد!

واکسن آکسفورد ـ آسترازنکا ـ عنوان اصلی اخبار بسیاری از رسانه های جهان شده است. یک نشریه آلمانی اعلام کرده است که کشورهای آلمان، ایتالیا و فرانسه تزریق این واکسن ها را متوقف کرده اند.

18 فروردین 1400

پخش خروج، 23 نفر و منطقه پرواز ممنوع در تلویزیون خبرنگاران

فیلم های سینمایی خروج، 23 نفر و منطقه پرواز ممنوع برای اولین بار نوروز از تلویزیون پخش خواهند شد.

16 فروردین 1400

خبرنگاران 20طرح دریایی بندری با حضور وزیر راه دربندرشهید رجایی بهره برداری شد

بندرعباس- خبرنگاران- 20طرح بندری و دریایی بندر شهید رجایی به ارزش 3 هزار 356 میلیارد ریال به صورت تجمیع شده پنجشنبه شب با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی افتتاح و به بهره برداری رسید.

15 فروردین 1400

دانشجوی دکتری و استاد باید یکدیگر را انتخاب نمایند

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پذیرش دانشجوی مقطع دکتری باید به انتخاب دانشجو و استاد راهنما باشد تا با تشکیل یک تیم خوب، دانشگاهها خروجی تحقیقاتی موثری داشته باشند.

28 اسفند 1399

کنفرانس بین المللی فناوری ها و سیستم های الکترونیک قدرت در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد

دوازدهمین کنفرانس بین ه المللی فناوری ها و سیستم های الکترونیک قدرت و محرکه های الکتریکی در دانشگاه تبریز شروع به کار کرد.

27 اسفند 1399

خبرنگاران قطع برق برای مدیریت مصرف انرژی با اطلاع رسانی قبلی باشد

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: در مدیریت مصرف انرژی باید به گونه ای عمل گردد تا ذهنیت منفی در شهروندان ایجاد نگردد از این رو قطعی های احتمالی برق با اطلاع رسانی قبلی باشد.

24 اسفند 1399

خبرنگاران مقام یمنی: محاصره مردم یمن چهره زشت آمریکا را آشکار کرد

تهران - خبرنگاران - رییس شورای عالی سیاسی یمن دوشنبه شب گفت: محاصره مردم یمن چهره زشت آمریکا را آشکار کرد.

24 اسفند 1399

انتها همکاری سه مرکز آموزش علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی از انتها همکاری سه مرکز آموزش علمی کاربردی این دانشگاه اطلاع داد.

21 اسفند 1399

لیگ برتر فوتبال، فزونی پرسپولیس مقابل مس با فرمول تکراری

مصاف دو تیم پرسپولیس و مس رفسنجان که ملاقات معوقه از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بود با فزونی میزبان به سرانجام رسید.

18 اسفند 1399

درمان وسواس فکری با روش درمانی مواجهه

درمان وسواس فکری به وسیله دارودرمانی و روان درمانی امکان پذیر است. وسواس فکری، نوعی اختلال اضطراب است که در آن فرد در یک چرخه تکراری و خسته کننده گرفتار می گردد و مدام خطری را احساس می نماید که وجود ندارد. این بیماری دلایل ژنتیکی، محیطی و عصبی...

17 اسفند 1399

کاربرد کانی گرافیت در زندگی چیست؟

کاربرد کانی گرافیت در صنعت به دلیل خاصیت های ویژه این ماده بسیار متعدد است. نرمی، استحکام بالا، دوام، رسانای خوب الکتریسیته و ... باعث شده تا از گرافیت در زمینه های مختلفی حتی در تسلیحات نظامی استفاده گردد.

17 اسفند 1399
تعداد: (282)