مراسم معارفه حبیبی به عنوان معاون فرماندار قرچک برگزار گردید

به گزارش تعطیلات رو، بعد از ظهر شنبه در مراسمی که با حضور بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک، علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگر کارکنان فرمانداری برگزار گردید، از زحمات مصطفی زینت بخش تقدیر و اله بخش حبیبی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان معرفی گردید.

مراسم معارفه حبیبی به عنوان معاون فرماندار قرچک برگزار گردید

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک در این مراسم ضمن قدردانی از کوشش های و زحمات مصطفی زینت بخش در معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری گفت: زمانی که در نظام جمهوری اسلامی ایران مسؤولیتی بر عهده داریم باید تمام کوششمان را برای رفع کردن مسائل مردم بکار گیریم.

بهمن خطیبی اضافه کرد: از معاونت جدید برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری درخواست دارم در بحث قانون مداری، نظم و پیگیری امورات فرمانداری که به عنوان عالی ترین دستگاه یک شهرستان واقع شده است، تمام کوششش را بکار گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک تاکید نمود: انتظار دارم همه همکاران فرمانداری برای سایر ادارات شهرستان الگو و نمونه باشند تا به یاری همه همکاران بتوانیم شهرستان را ارتقاء دهیم.

لازم به ذکر است اله بخش حبیبی پیش از این مسئولیت معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری پیشوا، سرپرست معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری پیشوا، بخشدار جلیل آباد شهرستان پیشوا، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری قدس، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ملارد، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری اسلامشهر و معاون برنامه ریزی و اداری فیروزکوه را عهده دار بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 71

به "مراسم معارفه حبیبی به عنوان معاون فرماندار قرچک برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم معارفه حبیبی به عنوان معاون فرماندار قرچک برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید