مغانلو: در ایران 4، 5 برابر سانتاکلارا پول می گرفتم

به گزارش تعطیلات رو، مهاجم تیم سانتاکلارای پرتغال گفت: اگر می خواستم به مسائل مالی فکر کنم می توانستم 4، 5 برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم.

مغانلو: در ایران 4، 5 برابر سانتاکلارا پول می گرفتم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شهریار مغانلو درباره حضور خود در تیم سانتاکلارای پرتغال گفت: درباره پیشنهاد این باشگاه فکر و تحقیق کرده و در نهایت سانتاکلارا را انتخاب کردم. این تیم مربی باشخصیت و کاربلدی دارد و می خواهم از اینجا به آنچه دلم می خواهد برسم.

وی درباره اینکه آیا به جز سانتاکلارا از تیم های خارجی دیگر پیشنهاد داشته است، گفت: تیم هایی از قطر،بلژیک و پرتغال به من پیشنهاد دادند ولی خودم سانتاکلارا را انتخاب کردم. دوست دارم در این تیم برای کشورم بازیکن خوبی باشم و به آنچه در ذهن دارم دست یابم.

مهاجم جدید تیم سانتاکلارای پرتغال درباره مبلغ قراردادش با این باشگاه توضیح داد: اگر می خواستم به مسائل مالی فکر کنم می توانستم 4-5 برابر قراردادم در سانتاکلارا در ایران پول بگیرم ولی این موضوع برای من مهم نبود و فقط می خواهم به اهدافم برسم.

مغانلو درباره اینکه آیا با بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ پرتغال برای حضور در این کشور صحبت کرده بود، گفت: با مهدی طارمی در باره شرایط لیگ پرتغال صحبت کرده و مشورت خوبی از وی گرفتم. البته با امیر عابدزاده صحبتی نداشتم. در نهایت پس از تحقیق هایی که انجام دادم، تیم جدید خود را انتخاب کردم.

وی درباره پیشنهاد برخی تیم های ایرانی به خودش گفت: از باشگاه های پرسپولیس، تراکتور و سپاهان تشکر می کنم که به من پیشنهاد دادند اما در نهایت تصمیم گرفتم به پرتغال آمده و سانتاکلارا را انتخاب کنم.

مهاجم تیم سانتاکلارای پرتغال در ادامه گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران درباره اینکه به حضور در تیم ملی هم فکر می کند ، مطرح نمود: تمام سعی و تلاشم را به کار می گیرم تا به پیراهن تیم ملی هم برسم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1299

به "مغانلو: در ایران 4، 5 برابر سانتاکلارا پول می گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مغانلو: در ایران 4، 5 برابر سانتاکلارا پول می گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید