نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفاء داد

به گزارش تعطیلات رو، تهران (پانا) - دبیرکل فدراسیون فوتبال بعد از برگزاری انتخابات و مشخص رئیس جدید، از دبیرکلی این فدراسیون استعفا داد.

نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفاء داد

به گزارش ایسنا، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال طی نامه ای رسما از دبیرکلی فدراسیون فوتال استعفا داد تا در آستانه برگزاری جلسه هیات رئیسه در روز دوشنبه، هیات رئیسه این فدراسیون برای جانشین وی تصمیم گیری کند.

نبی از فروردین 1399 به عنوان جانشین ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال شد و در دوران مدیریت وی، اساسنامه فدراسیون اصلاح و انتخابات برگزار گردید. او جزو تیم مدیریتی شهاب الدین عزیزی خادم در این انتخابات نبود و مطابق انتظارات از این سمت استعفا داد.

در متن نامه استعفای نبی خطاب به رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال آمده است:

در این فرصت ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت شما بزرگواران در مسئولیت جدید که منتخب اعضاء محترم مجمع عمومی فدراسیون می باشید، از یک سو و از سوی دیگر امید است مطابق مقررات کشور و اساسنامه فدراسیون این تغییرات جدید منتج به تحول هر چه بیشتر در راستای فوتبال پایدار شود. ان شاء الله

همانگونه که مستحضرید در این یکساله اخیر، مسئولیت دبیرکلی فدراسیون، تیم های ملی و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال را در شرایط سخت Covid19، پذیرفتم و ایام پرتلاطمی را با فراز و نشیب های بسیار متفاوت نسبت به سال های گذشته نیز در تاریخ فوتبال ایران شاهد بودیم و با پرهیز از حاشیه ها و دیگر موضوعات ناصواب، مدیریت بحران را تجربه و از دوره گذار عبور کردیم و به بیان دیگر مسائل دو رقمی کمرنگ و به یک رقمی نزدیک شدیم که قطعاً برای رسیدن به شرایط مطلوب می بایست با کوشش مستمر، سازنده، برنامه محور با حفظ و تثبیت فضای همکاری برای سرمایه های انسانی موجود در فدراسیون و لزوماً تعامل هر چه بیشتر با وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و هم افزایی با اعضاء مجمع (ماده 10 اساسنامه) و همچنین سایر بخش های ذیربط در مدار قانون این فرآیند را طی جهت نمایید.

علی ای حال، همیشه راضی به رضای خداوند سبحان بوده و هستم و در تقدیرم آمده با کناره گیری از سمت های مذکور، ادامه خدمت و امانت داری را همراه با موفقیت هر چه بیشتر برای سایر عزیزان که منتخب هیئت رئیسه خواهند بود مسئلت دارم.

در سرانجام عرایضم، از کلیه همکاران ارجمندم به ویژه در فدراسیون، سازمان لیگ کشور، مرکز ملی فوتبال، ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال، هیئت های فوتبال استان های کشور، باشگاه های کشور و پیش کسوتان بزرگوار در عرصه ورزش و رسانه های محترم گروهی سپاسگزاری می نمایم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1646

به "نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفاء داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفاء داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید