نرخ هر کیلو مرغ منجمد 15 هزار تومان

به گزارش تعطیلات رو، به گزارش خبرنگاران، رضا سالمی، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم اطلاع داد و گفت: توزیع مرغ گرم در میادین استان تهران از روزانه 50 تن آغاز شد و امروز ورودی میدان بهمن به 650 تن رسید.

نرخ هر کیلو مرغ منجمد 15 هزار تومان

وی اضافه کرد: بنا بر برنامه ریزی اجرا شده روزانه 300 تن بار را در میادین تهران و مابقی را در فروشگاه های زنجیره ای و صنوف منتخب عرضه خواهیم کرد.

سالمی قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم را 18 هزار و 500 تومان خاطرنشان کرد و گفت: تا اطلاع ثانوی قیمت مصوب مرغ در میادین و فروشگاه های زنجیره ای 18 هزار و 500 تومان خواهد بود، درحالی که طی روز های قبل 2 نوع نرخ در مرغ گرم داشتیم به طوری که تولیدنمایندگانی که 100 درصد نهاده دریافت کردند با نرخ 18 هزار و 500 تومان و مرغدارانی که 53 درصد نهاده هایشان را با نرخ مصوب دریافت کردند، مرغ تولیدی را با قیمت 20 هزار و 400 تومان عرضه می کردند.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز علاوه بر توزیع روزانه 650 تن مرغ گرم، 300 تن مرغ منجمد را با نرخ 15 هزار تومان عرضه کردیم.

وی با اشاره به اینکه محدودیتی در عرضه مرغ گرم و منجمد نداریم، بیان نمود: توزیع مرغ تا تعادل قیمت و رسیدن بازار به نرخ مصوب ادامه دارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه در بعضی میادین خبری از صف خرید مرغ نیست، گفت: بنابر بازدید های اجرا شده در میدان جلال و صادقیه، صف دریافت مرغ نداشتیم و علت اصلی تشکیل صف مراجعه افراد به میادین میوه و تره بار در هنگام صبح است که زمینه را برای ازدحام جمعیت بوجود می آورد، درحالی که با مدیریت خبری از صف نیست.

سالمی در انتها در توصیه ای به افراد بیان نمود: با توجه به آنکه مرغ به میزان کافی وجود دارد و عرضه بتدریج افزایش می یابد، به افراد توصیه می گردد که از خرید های هیجانی خودداری نمایند چرا که ازدحام و هجوم برای خرید منجر به نوسانات قیمت در بازار شد که هم اکنون با افزایش عرضه و مراکز مشکل تا حدودی مرتفع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1424

به "نرخ هر کیلو مرغ منجمد 15 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ هر کیلو مرغ منجمد 15 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید