نماینده ایرانشهر: مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان بخرند!

به گزارش تعطیلات رو، عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه، گفت: موضوع دیگر این است که در ایرانشهر مردم بایستی پارتی داشته باشند تا بتوانند نان از نانوایی خریداری کند؛ قیمت یک عدد نان به 10 هزار تومان رسیده است و صف های طولانی را در نانوایی ها شاهد هستیم.

نماینده ایرانشهر: مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان بخرند!

به گزارش شفقنا، نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت های حمل و نقل به دلیل افزایش هزینه از آوردن آرد به ایرانشهر امتناع می نمایند، اضافه کرد: عدم مدیریت در مجموعه های محلی و منطقه ای هم مزید بر دلیل شده است تا مردم با قیمت 10 هزار تومان نان تهیه نمایند.

عبدالناصر درخشان در مورد شرایط منطقه ها محروم در سیستان و بلوچستان، گفت: زیرساخت های استان سیستان و بلوچستان مسائل بسیار زیادی دارد؛ جاده های اصلی این منطقه جزو غیراستانداردترین جاده های کشور است و حتی یک پل هم ندارد. من از دولت و متولیان می خواهیم که برای این جاده فکری نمایند؛ اما تمامی جاده های روستایی به خاطر سیل از بین رفته و ما تماشاگر هستیم.

او در ادامه اضافه کرد: از سوی دیگر در دلگان، که قطب تولیدات کشاورزی منطقه است، تمام زمین ها و محصولات کشاورزی به دلیل سیل نابود شد و بایستی انگیزه ای به کشاورزان بدهیم که به کشت و فعالیت های کشاورزی بپردازند، اما عدم توجه دولت به این موضوع، بی انگیزگی را در کشاورزان ایجاد می نماید که پیامد های جبران ناپذیری به همراه دارد و برای جبران خسارت سیل،1000 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفتند و فعلا در حد شعار است و باید اجرایی گردد.

نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه، گفت: موضوع دیگر این است که در ایرانشهر مردم بایستی پارتی داشته باشند تا بتوانند نان از نانوایی خریداری کند؛ قیمت یک عدد نان به 10 هزار تومان رسیده است و صف های طولانی را در نانوایی ها شاهد هستیم.

درخشان گفت: شرکت های حمل و نقل به دلیل افزایش هزینه حمل و نقل، از آوردن آرد به حوزه انتخابیه امتناع می نمایند و عدم مدیریت در مجموعه های محلی و منطقه ای هم مزید بر دلیل شده است. انتظار داریم که دولت توجه جدی تری در این زمینه داشته باشد چراکه نان کمترین احتیاج و تغذیه هر فردی است و این عادلانه نیست که مردم از حداقل خوراک هم محروم باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2065

به "نماینده ایرانشهر: مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان بخرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ایرانشهر: مردم باید پارتی داشته باشند تا بتوانند نان بخرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید