(ویدیو) اقدام عجیب پسر پادشاه بحرین قبل از مسابقه با ایران

به گزارش تعطیلات رو، ناصر بن حمد آل خلیفه پسر پادشاه پیش از مسابقه ایران و بحرین به بازیکنان نشان ارتشی سربازان برگشته از جنگ یمن را هدیه کرد.

(ویدیو) اقدام عجیب پسر پادشاه بحرین قبل از مسابقه با ایران

به گزارش خبرنگاران، در ویدیوی منتشر شده از این رویداد ناصر بن حمد خطاب به بازیکنان بحرین می گوید: من این پرچم را از شانه سربازانمان برداشته ام که تازه از میدان های نبرد (یمن) بازگشته اند. آنها را از شانه سربازانی برداشته ام که به پیکار رفته و جان بر کف گذاشته اند و کسی هم آنها را نمی شناسد.

وی اضافه کرد: ما امروز شما را مانند آنها سرباز می شماریم. من این را به کسانی می دهم که پرچم کشورشان را بالا ببرند و در داخل و خارج به مبارزه می پردازند. من امروز پرچم کشورمان را به شما هدیه می دهم این پرچم را از 26 قهرمانی که هفته پیش از جنگ یمن بازگشته اند گرفتم.

پسر پادشاه بحرین گفت: آخرین بار قبل از بازی با ایران خارج استادیوم با شما صحبت کردم، اما امروز در داخل استادیوم با شما صحبت می کنم. این پرچم ها را پیش خودتان نگه دارید و در اتاق هایتان بگذارید.

وی به بازیکنان بحرین گفت: هر روز پرچم ها را بیرون بیاورید و به یاد آورید که این پرچم ممکن است بر روی کتف هر یک از سربازانمان چه احمد، سالم، حمد و یا علی باشد گه بدون هیچ انگیزه معنوی در کشوری که کشور خودش نیست در دفاع از دین و عروبت جنگید.

با باخت سنگین 3-0 بحرین از ایران فعالان بحرینی نوشتند: آه بچه ها یمن تیم بحرین را گرفت.

بیش از نیمی از تیم ملی بحرین را شیعیان تشکیل می دهند که از سیاست های آل خلیفه بدورند و برای خوشحالی مردمشان به ورزش قهرمانی می پردازند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1751

به "(ویدیو) اقدام عجیب پسر پادشاه بحرین قبل از مسابقه با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) اقدام عجیب پسر پادشاه بحرین قبل از مسابقه با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید