پرسپولیس قید پیگیری شکایت از مجری صداوسیما را زد

به گزارش تعطیلات رو، به گزارش خبرنگاران، تابستان سال گذشته و بعد از چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر ایران بود که عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه صبح بخیر این قهرمانی را با بیان یک لطیفه، هدیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به پرسپولیس مطرح نمود.

پرسپولیس قید پیگیری شکایت از مجری صداوسیما را زد

این شوخی برای چند هفته جنجالی و خبرساز بود و واکنش پرسپولیسی ها را در پی داشت. باشگاه پرسپولیس در نامه ای به سازمان لیگ خواستار جلوگیری از ورود دوربین های تلویزیونی به استادیوم شد. سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به خاطر این اظهارنظر دعوت به تلویزیون را قبول نکرد و گفت تا زمان عذرخواهی این مجری، با سازمان صداوسیما همکاری نمی کند.

ایجاد هجمه گسترده علیه امیراحمدی، باعث شد این مجری با انتشار یک ویدئو در شبکه های اجتماعی از پرسپولیسی ها عذرخواهی کند اما پرسپولیسی ها خواستار عذرخواهی در همان برنامه صبح بخیر ایران شدند. این مجری به جای عذرخواهی در تلویزیون، کاری کرد که خشم بیشتر مسئولان باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و در نهایت آنها را مجبور به شکایت کرد.

خدا همه رفتگان را بیامرزد به خصوص مرحوم گالیله را. این جمله ای بود که امیراحمدی در واکنش به درخواست عذرخواهی پرسپولیسی ها به کار برد و باعث شد فرایند شکایت این باشگاه از وی حدود یک سال به طول انجامد.

با این حال و بعد از گذشت ماه ها، امیراحمدی اظهار داشت دادگاه برای او قرار منع تعقیب صادر نموده و پرونده ختم به خیر شده است. این مجری در برنامه امروز دوشنبه با تشکر از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: قاضی به باشگاه پرسپولیس گفت شما که ادعا دارید باشگاه بزرگی هستید، بعید است که با هر تلنگری ناراحت شوید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1723

به "پرسپولیس قید پیگیری شکایت از مجری صداوسیما را زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس قید پیگیری شکایت از مجری صداوسیما را زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید