پیام شفاف پرسپولیس به علی علیپور

به گزارش تعطیلات رو، انتقال شهریار مغانلو به پرسپولیس بالاخره نهایی شد تا سرخ ها در نیم فصل دوم یک مهاجم نوک استاندارد داشته باشند.

پیام شفاف پرسپولیس به علی علیپور

مغانلو در ابتدای فصل هم می توانست به جمع شاگردان یحیی اضافه گردد، اما ترجیح داد شانس خود را در فوتبال بی رحم اروپا دنبال کند. او تازه چند ماهی می شد در فوتبال ایران نامی دست و پا نموده بود خیلی زود فهمید هنوز برای بازی کردن در اروپا آنقدر تجربه ندارد و سریع راه برگشت به ایران و البته پرسپولیس را در پیش گرفت.

مغانلو در تیم یحیی آمده که خود را به شکل دیگری ثابت کند. مهاجم جوان پرسپولیس مدعی حضور فیکس در این تیم است و احتمالا به زودی زوج او و آل کثیر در خط حمله پرسپولیس شکل خواهد گرفت.

مغانلو در شرایطی به پرسپولیس برگشت که احتمال بازگشت علیپور به پرسپولیس هم مطرح شده بود، اما مهاجم سابق پرسپولیس اظهار داشت میخواهد در لیگ پرتغال بماند و خود را ثابت کند. 22 هفته از لیگ پرتغال گذشته و علیپور دیشب به دلیل نمایش نه چندان رضایتبخشش بین دو نیمه تعویض شد. احتمال جدایی علیپور در خاتمه فصل از ماریتیمو بالاست. اما پرسپولیسی را تصور کنید که آل کثیر، ترابی، مغانلو، عبدی و امیری را در خط حمله دارد. اگر آل کثیر و مغانلو در بازگشت به لیگ مانند فصل قبل گلزنی نمایند آیا کسی دلش برای علیپور تنگ خواهد شد؟

علیپور در صورت بازگشت این بار به نظر مسیری که طی چند سال در پرسپولیس طی کرد را باید از صفر آغاز کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1598

به "پیام شفاف پرسپولیس به علی علیپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام شفاف پرسپولیس به علی علیپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید