کندوان و هراز بعدازظهر امروز یکطرفه می شود ، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه

به گزارش تعطیلات رو، مقام مسؤول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در محور فیروزکوه راستا شمال به جنوب محدوده دو آب سنگین است، گفت: محور های هراز و کندوان بعدازظهر امروز یکطرفه می شوند.

کندوان و هراز بعدازظهر امروز یکطرفه می شود ، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط ترافیکی راه ها گفت: امروز جمعه 5 اردیبهشت ترافیک در اغلب جاده های اصلی کشور روان است.

*ترافیک سنگین در محور فیروزکوه

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک در محور فیروزکوه جهت شمال به جنوب محدوده دوآب سنگین است همچنین در محور های کندوان، هراز، آزادراه قزوین ـ رشت و منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال در جهت رفت و برگشت ترافیک روان است.

محرابی نیا گفت: در حال حاضر شاهد بارش باران در محور های هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت هستیم.

*برف و باران در جاده های 14 استان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در برخی محور های استان های گیلان و اردبیل بارش برف و باران مشاهده می شود همچنین در برخی جاده های استان های گلستان، مازندران، تهران، قزوین، البرز، خراسان رضوی، زنجان، خراسان شمالی، کردستان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش باران گزارش شده است.

* رصد تردد خودرو در جاده ها از طریق 2292 دستگاه ترددشمار

وی بیان کرد: طبق اطلاعات بیش از 750 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2292 دستگاه ترددشمار کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل تغییر چندانی نداشت در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 ثبت شد.

* آزادراه های کرج ـ تهران و کرج ـ قزوین پر ترددترین جاده ها

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان کرد: در شبانه روز گذشته آزادراه کرج ـ تهران پر ترددترین جاده کشور بود و پس از آن بیشترین تردد در آزادراه های کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج ثبت شد.

* هراز و کندوان امروز یک طرفه می شود

محرابی نیا بیان کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 امروز 5 اردیبهشت از کرج به مرزن آباد ممنوع است و با اعلام پلیس راه تردد از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در محور هراز نیز تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام پلیس راه تردد خودرو از ساعت 19 تا 24 امروز از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور کندوان گفت: در محور هراز تردد تریلر ها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون از ساعت 6 تا 24 امروز 5 اردیبهشت در هراز ممنوع است.

محرابی نیا گفت: همچنین تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز آینده 6 اردیبهشت در محور های هراز، کندوان، فیروزکوه و جاده تهران ـ سمنان ـ مشهد ممنوع است.

*انسداد 12 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی گفت: در حال حاضر 12 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است که در این باره می توان به محور هایی نظیر قزوین ـ همدان، رودبار ـ قلعه گنج، رودبار ـ کهنوج، خرم آباد ـ پلدختر، پونل ـ خلخال و منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال اشاره کرد.

وی یادآور شد: منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات نصب سامانه مدیریت راه و پایش تصویری و همچنین سیستم های هوشمند تأسیسات تونل ها مسدود است و تردد از محور های کندوان، فیروزکوه و هراز انجام شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1030

به "کندوان و هراز بعدازظهر امروز یکطرفه می شود ، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کندوان و هراز بعدازظهر امروز یکطرفه می شود ، ترافیک سنگین در محور فیروزکوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید