بایدن خطاب به ترامپ: با صدای بلند فکر نکن!

به گزارش تعطیلات رو، نامزد پیشتاز حزب دموکرات می گوید رئیس جمهور آمریکا به جای بلند فکر کردن، باید در خصوص نحوه پاسخ به شیوع بیماری کرونا عمیق فکر کند.

بایدن خطاب به ترامپ: با صدای بلند فکر نکن!

به گزارش گروه بین الملل تعطیلات رو، جو بایدن، نامزد پیشتاز رقابت های درون حزبی دموکرات های آمریکا به دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور توصیه کرد که به جای بلند فکر کردن، در خصوص نحوه پاسخ به شیوع بیماری کرونا در آمریکا عمیق فکر کند.

وی روز یکشنبه در گفت وگو با شبکه ان بی سی گفت: کرونا تقصیر رئیس جمهور نیست اما پاسخ کند به آن، ناکامی در طی جهت صحیح و ناتوانی در انجام آنچه باید به سرعت انجام شود چیزهایی است که نمی توانند ادامه پیدا کنند.

وی به رئیس جمهور آمریکا توصیه کرد که به دانشمندان آمریکایی گوش فرادهد پیش از آنکه سخن بگوید. او همچنین باید به سخنان کارشناسان بهداشتی و اقتصاددانان گوش فرادهد.

کرونا در آمریکا تا به امروز به مرگ بیش از 2450 شهروند آمریکایی منجر شده و برخی مقامات آمریکایی پیش بینی کرده اند که تعداد تلفات این بیماری می تواند تا 200 هزار نفر نیز افزایش یابد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس کنندگان آمریکا نیز روز یکشنبه گفت، دولت این کشور مسئول فوت آمریکایی ها در اثر ابتلا به کرونا است.

پلوسی در مصاحبه با سی ان ان گفت: تکذیب [شیوع کرونا] توسط رئیس جمهور مرگ آور بود. تعلل او در رساندن تجهیزات به نقاطی که به آن احتیاج دارند مرگ آور بود. همچنان که رئیس جمهور دست روی دست می گذارد مردم جانشان را از دست می دهند.

وی افزود: ما هنوز دستگاه های تست کافی نداریم. ما هنوز تجهیزات محافظتی برای کارکنان بخش بهداشت که جانشان را برای نجات دیگران به خطر می اندازند نداریم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 960

به "بایدن خطاب به ترامپ: با صدای بلند فکر نکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن خطاب به ترامپ: با صدای بلند فکر نکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید