تراکتور بازی کرد، اما در لیگ شرکت نمی کند!

به گزارش تعطیلات رو، به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، دیدار تراکتور مقابل علم و ادب تبریز در راستای افزایش آمادگی بازیکنان تیم و پس از چندین جلسه تمرین در گروه های چند نفره، امروز (چهارشنبه) از ساعت 18:30 برگزار شد.

تراکتور بازی کرد، اما در لیگ شرکت نمی کند!

میثم تیموری در دقیقه 20 بازی، روی ارسال احسان حاجی صفی، با ضربه سر گل نخست تراکتور را به ثمر رساند.

سعید مهری در دقیقه 67 بازی با شوت از راه دور، به زیبایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه 69 بازی، میمبلا با پاس عرضی، مهری را مقابل دروازه صاحب موقعیت گل کرد که این بازیکن با ضربه بغل پا، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

این انتها کار نبود و در دقیقه 70 بازی، محمدرضا خانزاده که از جناح چپ نفوذ خوبی انجام داده بود، با پاس دقیق، علی فتحی را مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد که این بازیکن با ضربه پا گل چهارم تیمش را وارد دروازه علم و ادب کرد.

شاگردان الهامی در این دیدار با ترکیب رشید مظاهری، میلاد شیخ فخرالدینی (از دقیقه 82 حسین علیزاده)، احسان حاجی صفی (از دقیقه 70 علی فتحی)، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، رضا شکاری (از دقیقه 70 علی سبحانی)، ساسان انصاری (از دقیقه 62 علی نجفی) مهدی تیکدری نژاد (از دقیقه 82 مهدی ببری)، سعید مهری (از دقیقه 77 ابوالفضل پورشیخ)، میثم تیموری (از دقیقه 83 ارسلان یاری) و ویلیان میمبلا (از دقیقه 75 مسعود شجاعی) بازی کردند.

گفتنی است، این بازی بنا به صلاحدید کادر فنی صرفاً جهت قرار دریافت بازیکنان در شرایط مسابقه و حفظ آمادگی انجام شده و طی روزهای آینده نیز دیدارهای تدارکاتی انجام خواهد شد، با این حال باشگاه تراکتور درخصوص حضور در مسابقات لیگ برتر همچنان بر مواضع قبلی تاکید دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1136

به "تراکتور بازی کرد، اما در لیگ شرکت نمی کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور بازی کرد، اما در لیگ شرکت نمی کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید