تعمیر و تجهیز 9 سالن نمایش در آبادان و خرمشهر به اتمام رسید

به گزارش تعطیلات رو، همایون قنواتی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره با پیش بینی کار تعمیر و تجهیز 12 سالن نمایش در شهرهای آبادان و خرمشهر اضافه کرد: در حال حاضر 9 سالن به طور کامل تعمیر و تجهیز شدند که از این تعداد 6 سالن نمایش در آبادان و سه سالن نمایش نیز در خرمشهر است.

تعمیر و تجهیز 9 سالن نمایش در آبادان و خرمشهر به اتمام رسید

وی اظهار کرد: گستردگی فعالیت های هنری و فرهنگی و اجراهای مختلف در سطح منطقه، ما را بر آن داشت تا به منظور بهره مندی بهتر و آسان تر هنرمندان منطقه کار تعمیر و تجهیز سالن های نمایش در سطح منطقه آراد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) را در دستور کار خود قرار دهیم و اکنون نیز قابلیت بهره برداری بهینه از این سالن ها وجود دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه نگاهی بین المللی به اتفاقات هنری و فرهنگی در سطح منطقه داریم، توضیح داد: برای ورود به عرصه بین المللی باید امکانات و بسترهای زیربنایی و متفاوت فراهم کنیم.

قنواتی با اشاره به اینکه بناهای فرهنگی با رویکردهای چند جانبه در منطقه آزاد اروند در حال ساختند، گفت: به طور قطع با در اختیار داشتن امکانات مناسب و مفید، می توانیم برنامه ها و رویدادهای بیشتری را در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی اجرا کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به آماده سازی سالن های نمایش، اهالی فرهنگ و هنر منطقه آزاد اروند (شهرهای آبادان و خرمشهر) و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی و هنری می توانند از این امکانات و فضاهای به روز گردیده توسط سازمان منطقه آزاد اروند، بهره لازم را ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 40

به "تعمیر و تجهیز 9 سالن نمایش در آبادان و خرمشهر به اتمام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیر و تجهیز 9 سالن نمایش در آبادان و خرمشهر به اتمام رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید