تمدید مهلت پرداخت عوارض ساختمانی تا سرانجام خرداد

به گزارش تعطیلات رو، رئیس شورای شهر تهران گفت: پیشنهاد من این است که افراد بتوانند تا پایان خرداد عوارض ساختمانی خود را پرداخت کنند.

تمدید مهلت پرداخت عوارض ساختمانی تا سرانجام خرداد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهدی چمران، در شصت و چهارمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: در دورانی که توانایی حضور در شورای شهر را نداشتم دعای شما سبب شد تا بنده بازهم در شورای شهر حاضر شوم و به ایفای نقش خود بپردازم.

وی با اشاره به روز بهره وری و مصرف بهینه گفت: در رابطه با این موضوع صحبت های بسیاری می شود و مصرف ایران از سرانه جهانی بالاتر است اسراف حرام است.

چمران ادامه داد: روز سوم خرداد و گرامیداشت فتح خرمشهر را جشن خواهیم گرفت.

چمران اعطای مهلت زمان پرداخت فرم های اعلام عوارض ساختمانی صادره در اسفند ماه گفت: دو فوریت این موضوع به تصویب رسیده است پیشنهاد این بود که تا خاتمه خرداد ماه مردم بتوانند پرداخت های خود را داشته باشند و پیشنهادی از سوی کمیسیون برنامه و بودجه مبنی بر پرداخت تا 18 خرداد ماه مطرح شد، اما پیشنهاد منطقی این است که این مهلت تا خاتمه خرداد ماه باشد.

وی ادامه داد: البته بنده پیشنهاد می دهم شهردار تهران این اجازه را داشته باشد با همین مجوز 15 روز دیگر زمان پرداخت را تمدید کند تا افراد جامانده توانایی پرداخت را داشته باشند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: رأی گیری این دو پیشنهاد امروز اخذ می شود.

سپس در ادامه با 20 رأی موافق مهلت پرداخت فیش های عوارضی ساختمان تا خاتمه خردادماه تمدید شد.

در ادامه اعضای شورای شهر تهران به تفویض اختیار به شهردار تهران برای تمدید مهلت 15 روزه پرداخت فیش های عوارض ساختمان رأی مثبت دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2147

به "تمدید مهلت پرداخت عوارض ساختمانی تا سرانجام خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت پرداخت عوارض ساختمانی تا سرانجام خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید