تیک تاک گفت که قصد دارد امکان انتشار فیلم های طولانی مدت و سه دقیقه ای را آزمایش کند

به گزارش تعطیلات رو، شرکت TikTok درحال بررسی این موضوع است که آیا می تواند توانایی ضبط ویدئوهای طولانی را در اختیار کاربران خود قرار دهد یا خیر و این موضوعی است که ذهن سازندگان این برنامه را به خود مشغول کرده است.

تیک تاک گفت که قصد دارد امکان انتشار فیلم های طولانی مدت و سه دقیقه ای را آزمایش کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،به گفته مت ناوارا مشاور رسانه های اجتماعی، این شرکت توانایی ضبط فیلم های 3 دقیقه ای را هم دارد و این مشاور در صفحه توئیتری خود با انتشار تصویری از بروزرسانی این برنامه گفت: این ویژگی هنوز در حال بررسی است.

در حال حاضر شرکت TikTok به همه کاربران خود این اجازه را می دهد تا حداکثر یک فیلم یک دقیقه ای را بارگذاری کنند. تا به حال آزمایش ها در این رابطه موفقیت آمیز بوده است، اما این شرکت به دنبال بارگذاری فیلم با زمان طولانی تری است. تولید فیلم های طنز 60 ثانیه ای و عدم نیاز به تمرکز زیاد برای ساخت یک ویدئو یک دقیقه ای از ویژگی های مورد استقبال در دنیای TikTok است که با اضافه کردن زمان طولانی تر به این ویدئو ها استقبال از این برنامه دو چندان خواهد شد.

ویدئوهای سه دقیقه ای در برنامه TikTok مانند یک نمونه کوچک از YouTube است، زمانی که ویدئوهای YouTube کمتر از 10 دقیقه بودند. این زمان اضافه شده وقت زیادی است که می توان در این فضا به تبلیغ خیلی از چیز ها پرداخت و شاید هم نگران کننده باشد به هرحال با پیشرفت تکنولوژی باید آموخت که از هر فناوری به طور صحیح استفاده کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1464

به "تیک تاک گفت که قصد دارد امکان انتشار فیلم های طولانی مدت و سه دقیقه ای را آزمایش کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک تاک گفت که قصد دارد امکان انتشار فیلم های طولانی مدت و سه دقیقه ای را آزمایش کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید