ثبت ملی شهرها و روستاهای صنایع دستی، تحول و پیشرفت را به دنبال دارد

به گزارش تعطیلات رو، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی نهایی پرونده 10 شهر و روستای صنایع دستی از استان گلستان در چهارمین شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای صنایع دستی، گفت: ثبت ملی شهرها و روستاهای صنایع دستی، تحول و پیشرفت را به دنبال دارد.

ثبت ملی شهرها و روستاهای صنایع دستی، تحول و پیشرفت را به دنبال دارد

غلامرضا منتظری در گفت وگو با خبرنگار تعطیلات رو، با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه در این شورا با یک نگاه کارشناسی به موضوعات پرداخته شد. ظرفیت های شهرها و روستاهای استان گلستان به دقت در این جلسه بررسی شد و به همین خاطر من از حسن دقت معاون صنایع دستی کشور و داوران این شوار تشکر می کنم.

او اضافه کرد: با توجه به قابلیت هایی که روستای زیارت، روستای شاه کوه و سایر روستاهای استان گلستان دارند، من به آینده این روستاها بسیار خوش بین هستم. با توجه به همت بلندی که در اهالی این روستاها سراغ دارم و علاقه مندانی که در قالب هنرهای مختلف صنایع دستی دارای شناسنامه، در این روستاها فعالند، تردیدی ندارم که بارقه امید در این دو روستا و سایر روستاهای استان تقویت خواهد شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر در سال آینده بخواهیم گزارشی درباره این روستاها ارائه دهیم، مطمئناً تحولات جدیدی از این روستاها معرفی خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1231

به "ثبت ملی شهرها و روستاهای صنایع دستی، تحول و پیشرفت را به دنبال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت ملی شهرها و روستاهای صنایع دستی، تحول و پیشرفت را به دنبال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید