مهابادی: شانس سپاهان روی کاغذ بیشتر از ماست

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم شهرداری ماهشهر گفت: روی کاغذ شانس سپاهان بیشتر از ماست اما کوشش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

مهابادی: شانس سپاهان روی کاغذ بیشتر از ماست

به گزارش خبرنگاران، داود مهابادی سرمربی شهرداری ماهشهر در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان در جام حذفی فوتبال گفت: از این که با تیم سپاهان بازی داریم خوشحالم. فوتبالم را از سپاهان آغاز کردم. تیم بسیار خوبی است که مدعی قهرمانی محسوب می گردد. بازی فردا دو جنبه دارد. جنبه اول کسب تجربه برای تیم ماست و جنبه دوم محک زدن توانایی خودمان است. نتایج خوبی در لیگ یک نگرفتیم اما تیم خوبی داریم و شاهد بازی خوبی خواهیم بود. روی کاغذ شانس سپاهان بیشتر از ماست اما کوشش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

او اضافه نمود: سپاهان به لحاظ نفرات از ما بهتر و سرتر است. ما می خواهیم این بازی تجربه خوبی برای ما باشد و مردم نیز از بازی لذت ببرند. ما تیم ناامیدی نیستیم و برای باخت نیامده ایم. هر تیمی که از فرصت هایش استفاده کند برنده است. فیلم بازی سپاهان را دیده ایم و تیم توانمندی است. به خلق شگفتی فکر نمی کنم و به دنبال کیفیت بالای بازی هستم.

مهابادی همچنین گفت: جام حذفی جام شانس هاست. یک تیم لیگ دویی در دو مرحله به تیم استانی خورده و به جمع هشت تیم می رسد از طرفی هم دو تیم لیگ برتری به هم می خورند. این طرح جذابیت بیشتری دارد و بهتر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 69

به "مهابادی: شانس سپاهان روی کاغذ بیشتر از ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهابادی: شانس سپاهان روی کاغذ بیشتر از ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید