واژگونی 2 خودرو در فاصله کمتر از 8 ساعت و 21 نفر مجروح در زاهدان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، فریبرز راشدی گفت: به دنبال وقوع 2 فقره حادثه واژگونی خودرو که در فاصله زمانی کمتر از 8 ساعت از یک دیگر در جاده های واقع در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رخ داد، 21 نفر مجروح شدند.

واژگونی 2 خودرو در فاصله کمتر از 8 ساعت و 21 نفر مجروح در زاهدان

رئیس مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اضافه کرد: بدنبال وقوع حادثه واژگونی برای یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور بم - زاهدان در محدوده نصرت آباد، 10 نفر از سرنشینان این وسیله نقلیه مجروح شدند.

راشدی ادامه داد: این حادثه در ساعت 3. 39 دقیقه بامداد یکشنبه 11 فروردین ماه 1398 به مرکز اورژانس 115 زاهدان گزارش شد و بلافاصله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، به منظور انتقال مجروحان به محل حادثه اعزام شد و پس از ارائه خدمات احیا اولیه در محل حادثه، مجروحین که همگی از اتباع غیر ایرانی بودند به بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ساعت 20 و 41 دقیقه روز گذشته نیز بر اثر واژگونی اتومبیل وانت نیسان در محور زاهدان - خاش در محدوده جون آباد، 11 نفر مجروح شدند که مجروحین این حادثه نیز که همگی از اعضا یک خانواده بودند توسط 4 دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان منتقل شدند.

وی با تاکید بر شدت عوارض انسانی در حوادث جاده ای و تأثیرات سو فردی، خانوادگی و اجتماعی این آسیب ها یک بار دیگر از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا با رعایت احتیاط در زمان رانندگی حافظ سلامت خود و دیگران باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 11 تیر 1398 شناسه مطلب: 205

به "واژگونی 2 خودرو در فاصله کمتر از 8 ساعت و 21 نفر مجروح در زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واژگونی 2 خودرو در فاصله کمتر از 8 ساعت و 21 نفر مجروح در زاهدان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید