کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت

به گزارش تعطیلات رو، نتایج یک آنالیز که در آمریکا اجرا شده نشان می دهد شیوع ویروس کرونا باعث ترس و وحشت گسترده دانشجویان آمریکایی شده و بهداشت روانی آنها را به هم ریخته است.

کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تعطیلات رو به نقل از مدیکال نیوز، شیوع ویروس کرونا در آمریکا نگرانی های دانشجویان در خصوص فشارهای اقتصادی و نحوه پرداخت شهریه را بیشتر نموده و سردرگمی در خصوص نحوه تداوم ارائه خدمات آموزشی و آینده تشکیل کلاس ها بهداشت روحی روانی آنها را کاهش داده است.

آنالیز که به وسیله مصاحبه با 18 هزار دانشجوی کالج های مختلف در 14 دانشگاه اجرا شده نشان می دهد که میزان افسردگی در میان دانشجویان مذکور از زمان شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است. آنالیز یادشده که از ماه مارس تا ماه می اجرا شده نشان می دهد روسای دانشگاه ها باید با برنامه ریزی دقیق برای ارائه خدمات آموزشی آنلاین و در پیش دریافت سیاست های حمایت گرایانه از میزان نگرانی و ترس و وحشت دانشجویان بکاهند.

علاوه بر این به دانشگاه ها توصیه شده مراکزی را برای آنالیز شرایط بهداشت روانی دانشجویان تاسیس نمایند یا در این زمینه به دانشجویان خدمات مشاوره ارائه نمایند.

بر اساس این آنالیز بیش از 60 درصد دانشجویان تصریح نموده اند که شیوع ویروس کرونا دسترسی آنها به مراکز بهداشت روانی را سخت نموده است. اکثریت دانشجویانی که مورد مصاحبه قرار گرفته اند گفته اند نگرانی از آینده باعث شده عملکرد دانشگاهی آنها تحت تاثیر قرار بگیرد.

البته حدود 70 درصد از پاسخ دهندگان نیز از وجود حمایت های دانشگاهی از سوی مدیران دانشگاه های خود خبر داده اند و 78 درصد هم گفته اند اساتید آنها از آنها حمایت نموده اند.

همچنین 15 درصد از دانشجویان اظهار داشته اند که احتمال زیادی می دهند که به کرونا مبتلا شده باشند و 60 درصد هم احتمال داده اند که در معرض تماس با ویروس بوده باشند. 65 درصد در خصوص تداوم شیوع ویروس کرونا اظهار نگرانی نموده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1190

به "کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید