50 میلیارد تومان بدهی رسمی فدراسیون فوتبال

به گزارش تعطیلات رو، ابراهیم شکوری در مصاحبه ای که چند روز پیش داشت بدهی فدراسیون فوتبال را نزدیک به 50 میلیارد تومان بر آورد کرد.

50 میلیارد تومان بدهی رسمی فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی تعطیلات رو، این در حالی است که برخی منابع خبری بدهی فدراسیون فوتبال را با توجه به بدهی های مالیاتی بیشتر از این عدد تصور می کنند. یکی از کسانی که صحبت از حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود و در نهایت از حضور در انتخابات انصراف داد در خصوص این تصمیم خود گفت: فدراسیون فوتبال نزدیک به 200 میلیارد تومان بدهی دارد و طبیعتا من هر قدر مدیر قوی ای هم باشم با این شرایط نمی توانم به خوبی فوتبال کشور را اداره کنم!

حتی اگر این ادعای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال صحت نداشته باشد و به صحبت های ابراهیم شکوری اکتفا کنیم باید به این نکته اشاره کنیم رییس جدید فدراسیون فوتبال در حالی اداره فدراسیون فوتبال را برعهده می گیرد که با بدهی 50 میلیارد تومانی روبرو است و طبیعتا اگر کمک های مالی فیفا به فدراسیون فوتبال هم چنان در شرایط تحریم قرار داشته باشد رییس جدید برای اداره فدراسیون فوتبال با بحران مالی روبرو خواهد شد.

این جز معدود دفعاتی است که رییس فدراسیون فوتبال با بدهی اداره این فدراسیون را به رییس بعدی تحویل می دهد. فوتبال به لطف در آمد هایی که دارد تبدیل به یک صنعت سود ده شده، اما باید به این نکته مهم اشاره کرد فدراسیون فوتبال در سال های اخیر با تحریم از سوی خزانه داری آمریکا روبرو شد و از سویی هنوز هیچ در آمدی از حق پخش ندارد و این مسائل مزید بر علت شده است. ضمن اینکه صاحب نظران می گویند نوع قراردادی که با مارک ویلموتس از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده بر شدت مسائل مالی فدراسیون فوتبال افزوده است.

اما انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار بود 25 اسفند برگزار شود با توجه به ایراد فیفا به اساسنامه فدراسیون فوتبال در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و شاید انتخابات فدراسیون فوتبال هم همانند بازی های لیگ برتر البته نه به خاطر شیوع ویروس کرونا با تاخیر برگزار شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 902

به "50 میلیارد تومان بدهی رسمی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 میلیارد تومان بدهی رسمی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید