بازی با سایپا سخت ترین بازی است، برنامه ریزی برای انتقالات نیم فصل

به گزارش تعطیلات رو، به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی ظهر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با تیم فوتبال سایپا، پیرامون این دیدار گفت: ما می دانیم که بازی بسیار سختی داریم که شاید سخت ترین بازی ما باشد چراکه سپاهان 6 نفر از بازیکنان خود را همراه ندارد و امیدوارم بازیکنان جایگزین، بهترین عملکرد خود را نشان بدهند.

بازی با سایپا سخت ترین بازی است، برنامه ریزی برای انتقالات نیم فصل

وی در مورد تیم سایپا اضافه کرد: سایپا تیمی است که بسیار بسته و در ضد حملات خیلی عالی عمل می نماید، در بازی قبل 70 دقیقه 10 نفره بازی کردند و در واقع مقاومت کردند ولی ما هم سپاهان هستیم و برنامه خود را داریم و امیدواریم موفق باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پیرامون حاضر نشدن برخی مربیان در نشست های خبری اضافه کرد: وظیفه مربیان احترام گذاشتن است ولی باید شرایط ایران و پروازها را نیز در نظر داشت ولی من شخصا وظیفه خود می دانم که در نشست های خبری حاضر باشم.

وی در شرح برنامه سپاهان برای نقل و انتقالات نیم فصل گفت: نقل و انتقالات زمستانی برای پوشش نقاط ضعف تیم ها است و ما نیز به دنبال این کار هستیم و مواردی را در نظر گرفته و حتی نامه هایی را داده ایم اما ضروری است با توجه به سیاست های باشگاه تا نهایی شدن انتقالات، در سکوت خبری پیش برویم.

قلعه نویی به جدا شدن کفعمی از هیئت مدیره اشاره نمود و درباره حواشی مبنی بر اختلاف قلعه نویی با کفعمی شرح داد: من با آقای کفعمی آشنا هستم و تاکنون با هم کار نکردیم و دلیلی ندارد که من مخالف حضور ایشان بوده باشم و از مسائل و تصمیمات هیئت مدیره هم آگاه نیستم اما از طرفداران خواهش می کنم که احترام افراد را حفظ نمایند و قرار نیست یک مدیر همیشه و همه جا موفق باشد و مهم این است که مدیر دلسوز مجموعه باشد.

به گزارش خبرنگاران، علی دایی با توجه به ساعت پرواز تیم سایپا، به نشست خبری نرسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 115

به "بازی با سایپا سخت ترین بازی است، برنامه ریزی برای انتقالات نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با سایپا سخت ترین بازی است، برنامه ریزی برای انتقالات نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید