تولید 3 محصول ضدکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

به گزارش تعطیلات رو، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از تولید 3 محصول برای مبارزه با ویروس کرونا در این دانشگاه خبر داد.

تولید 3 محصول ضدکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

مرتضی قاسمی در مصاحبه با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری خبرنگاران درباره تازه ترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با توجه به موج دوم همه گیری کرونا اظهار کرد: تولید الکل 74 درصد به صورت محدود توسط شرکت ایلار سبز، تهیه کیت های آزمایشگاهی توسط شرکت زیست فناور سانا آزما و طراحی و تولید دستگاه های ضدعفونی کننده توسط هسته باران سلامت مستقر در مرکز رشد سلامت سه محصول تولید شده در این دانشگاه برای مقابله با ویروس کرونا است.

جایگاه دومی بیمارستان خاتم الأنبیا(ص) دانشگاه آزاد اسلامی در مقابله با کرونا

سامانه مشاوره و پاسخگویی آنلاین برای مبتلایان به کرونا راه اندازی می شود

تولید 4 محصول علیه کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان

وی با بیان اینکه با توجه به نیاز مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی به مواد ضدعفونی کننده تهیه انواع مواد ضدعفونی کننده بر پایه الکلی و غیرالکلی را انجام دادیم، اضافه نمود: تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق توزیع پوستر و پمفلت، انجام تب سنجی و نظارت بر رعایت موازین بهداشتی طبق دستورالعمل های بهداشتی در آزمون های EPT، آزمون جامع دکتری و آزمون کارشناسی ارشد و کلاس های عملی برگزار شده، خوابگاه های دانشجویی و ... از دیگر اقدامات اجرا شده است.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: بحران در دوران کرونا و پساکرونا مدیریتی را می طلبد که این تهدید را به فرصت تبدیل کند؛ بنابراین این دانشگاه با تدوین چشم انداز نوآوری و تحول در عصر دیجیتال و پست مدرنیسم همراه با تغییرات و سرعت شتابان، علم و تکنولوژی را سرلوحه کار خود قرار داده و در حال گذار به دانشگاه نسل سوم از طریق هم آفرینی، سازمان دهی فعال و ترغیب در پاسخ به تقاضاهای محیطی است.

ایجاد فرصت های یادگیری مبتنی بر ویژگی های هزاره سوم

قاسمی اضافه نمود: ایجاد فرصت های یادگیری از طریق توسعه آموزش مجازی مبتنی بر ویژگی های هزاره سوم، نوآوری در آموزش، تغییر در روش تدریس و تولید محتوا، ارزشیابی و پایش دانشجویان به صورت کیفی و ... ازجمله موارد آموزشی بوده که در حال برنامه ریزی است.

وی ادامه داد: تأکید بر تولید نرم افزارها و اپلیکیشن های آموزشی مورد نیاز آزمایشگاهی و پرکتیکال غیرحضوری برای دانشجویان نیز ازجمله موارد قابل پیگیری بوده و تغییر در نحوه ارائه برنامه های فرهنگی و دانشجویی به صورت مجازی نیز جزء اقدامات اجرا شده است.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1293

به "تولید 3 محصول ضدکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید 3 محصول ضدکرونا در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید