توییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می کند

به گزارش تعطیلات رو، به دنبال تایید ابتلای رئیس جمهوری آمریکا به کووید-19، شبکه اجتماعی توییتر گفت پیام هایی که حاوی آرزوی مرگ برای دونالد ترامپ باشند، نقض سیاست های آن است و ممکن است به تعلیق کاربران منجر شود.

توییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می کند

با ما همراه باشید و درباره internetwatchshopping بیشتر بدانید.

به نوشته روزنامه گاردین، در شرایطی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا جمعه راهی مرکز درمانی والتر رید شد، بسیار از کاربران توییتری از جمله جو بایدن، رقیب دموکرات او آرزوی بهبودی سریع برای او داشتند.

با این حال، بسیاری دیگر از کاربران هم برای او آرزوی مرگ بر اثر ابتلا به کرونا را داشتند. این ویروس در دوران رهبری او جان بیش از 200 هزار تن را در آمریکا گرفته است، در حالی که او مرتبا شدت این بیماری را انکار می کرد.

شبکه اجتماعی توییتر جمعه در پیامی تایید کرد، چنین اقداماتی نقض سیاستی است که مانع از انتشار توییت هایی می شود که آرزو یا امید وارد آمدن ضربه ای مهلک به شخص یا گروهی از مردم را دارند.

در پیام شبکه توییتر آمده است: توییت هایی که حاوی آرزو یا امید مرگ باشند و همچنین پیام های که به وارد آمدن آسیب شدید یا بیماری مرگبار علیه شخصی امید دارند، اجازه انتشار ندارند و حذف خواهند شد. این سیاست از آوریل اجرایی شده و شامل حال تمام کاربران می شود، نه فقط ترامپ.

این اطلاعیه موجب شگفتی بسیاری از کاربران توییتری شده است که از بابت دیدگاه های خودشان بارها به مرگ تهدید شده اند.

یکی از کاربران در پیامی نوشت: تصمیم برای اجرای ناگهانی این سیاست تأکید می کند که متمرکز کردن تصمیماتی به منظور تعدیل محتوا با انحصارات شرکت های بزرگ، همیشه از قدرتمندان محافظت کرده و حاشیه نشینان را ساکت می کند.

سخنگوی شرکت توییتر گفت فعالیت برخی از کاربران تعلیق شده است اما این شرکت روی همه توییت ها اقدام نمی کند. این سخنگو به نشریه گاردین گفت: ما حذف محتوا را زمانی اولویت قرار می دهیم که علنا خواستار اقدام برای آسیب رساندن باشد.

بسیاری از کاربران توییتر اما این سیاست را ریاکارانه توصیف کردند و به پیام های تهدیدآمیزی که برخی از کاربران دریافت می کنند و توییتر هم واکنشی به آنها ندارد، اشاره کرده اند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1306

به "توییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید