رزمایش هوایی خلبانان روس با 30 جنگنده در شرق دور روسیه

دفتر مطبوعاتی نیروهای هوا-فضای روسیه اعلام نمود، خلبانان ناحیه نظامی شرق کشور با استفاده از 30 فروند جنگنده تمرینات گسترده پرواز و اجرای عملیات بمباران و پرتاب موشک مواضع دشمن فرضی را انجام دادند.

رزمایش هوایی خلبانان روس با 30 جنگنده در شرق دور روسیه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، دفتر مطبوعاتی نیروهای هوا-فضای روسیه گفت که در دو منطقه خاباروفکس و پری موریه در شرق دور این کشور مانورهای گسترده خلبانان ناحیه نظامی شرق روسیه شروع شده است.

بر اساس این اطلاعات، در این تمرینات تاکتیکی-تابستانی خلبانان انواع مختلف جنگنده های تشکل های مختلف هوایی نیروهای هوا-فضای روسیه شرکت دارند. در این تمرینات نظامی حدود 30 جنگنده روسی مورد استفاده قرار گرفته اند.

خلبانان روسی در جریان این مانورها بر اساس تاکتیک های جدید پرواز و تجارب بدست آمده در جریان عملیات هوایی نیروهای نظامی روسیه در کشور سوریه برای نابودی گروه های تروریستی در این کشور و همچنین دیگر مناقشات نظامی مدرن، کار می نمایند.

طبق برنامه ریزی اجرا شده، این تمرینات نظامی با شلیک های گسترده به سرانجام می رسند و در جریان آن، خلبانان عملیات بمباران و پرتاب موشک های هوایی غیرهدایت شونده به استحکامات دشمن فرضی را انجام می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 458

به "رزمایش هوایی خلبانان روس با 30 جنگنده در شرق دور روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش هوایی خلبانان روس با 30 جنگنده در شرق دور روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید