مجید حسینی، بازیکن شفر یا بازیکن منصوریان؟

به گزارش تعطیلات رو، شفر همیشه راست نمی گوید. او می خواهد موفقیت ها را به نام خودش سند بزند و باخت ها را به دیگران نسبت بدهد.آمار اما دروغ نمی گویند.

مجید حسینی، بازیکن شفر یا بازیکن منصوریان؟

به گزارش تعطیلات رو، وینفرد شفر بارها و بارها در مورد مجید حسینی گفته که او در استقلال بازی نمی کرد و من به او فرصت بازی دادم و ستاره شد. اما این یک واقعیت نیست. حتی شاید یک عوام فریبی باشد که او می خواهد موفقیت یک بازیکن جوان را به خودش نسبت بدهد و منصوریان را مثل همیشه تخریب کند، تخریب هایی در لفافه. منصوریان هر چه بود اما آمار نشان می دهد که مجید حسینی زمان مربیگری او در استقلال بازی می کرد و هفته های آخر مربیگری منصوریان هم مجید در تمام بازی ها در ترکیب بود، حتی بازی با العین در تهران هم هافبک دفاعی بازی کرد.

بنابراین حداقل در مورد مجید حسینی حق با منصوریان است. وینفرد شفر همان قدر که به مجید حسینی کمک کرد تا پیشرفت کند، در پسرفت و مصدومیت او هم شریک است، وقتی که بازی با الریان، الهلال و پرسپولیس مجید با درد بازی کرد و این دستور شفر بود که حتی با مصدومیت باید مقابل پرسپولیس و العین بازی کند. حسینی همان بازی با العین مصدوم شد و با آمبولانس به بیمارستان رفت. شفر البته از 6 ماه پیش می دانست که قرارداد مجید حسینی چه شروطی دارد و بارها بر سر این موضوع عصبانی گردیده بود و به رضا افتخاری، مدیرعامل پیشین استقلال اعتراض نموده بود و حتی چندین بار با مجید صحبت نموده بود که برنامه بعدی خودش را به شفر اعلام کند. هرگز اینطور نیست که شفر از ماجرای جدایی مجید حسینی بی اطلاع باشد. اما این واضح است که شفر همیشه راست نمی گوید. او می خواهد موفقیت ها را به نام خودش سند بزند و باخت ها را به دیگران نسبت بدهد. آمار اما دروغ نمی گویند. شفر در یک فصل در 14 بازی از مجید استفاده کرد، در حالیکه پیش از او منصوریان نیز در یک فصل 14 بار از مجید استفاده نموده بود. شفر البته با اصرار به بازی -با زور آمپول- باعث مصدومیت دو ماهه مجید شد اما منصوریان حداقل مانع مصدومیت شدید او می شد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 31 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 41

به "مجید حسینی، بازیکن شفر یا بازیکن منصوریان؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید حسینی، بازیکن شفر یا بازیکن منصوریان؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید