ادامه افت قیمت پیشنهادی آپارتمان در تهران

به گزارش تعطیلات رو، آپارتمان های عرضه شده در بازار مسکن اغلب با قیمت های کاهش یافته نسبت به یکی، دو ماه گذشته در بازار آبان ماه فایل شده اند و این یعنی روند افت قیمت پیشنهادی مسکن در تهران همچنان ادامه دارد.

ادامه افت قیمت پیشنهادی آپارتمان در تهران

دنیای اقتصاد: پس از سپری شدن دو ماه کاهشی در بازار مسکن، تازه ترین آمار از تحولات قیمت مسکن نشان داد در مهر ماه میانگین قیمت مسکن در معاملات انجام شده، نوسان افزایشی جزئی داشته و با رشد کمتر از یک درصدی قیمت مسکن در ماه گذشته روبه رو بودیم. انتشار این آمار متقاضیان بالقوه مسکن را دچار این ابهام کرده که آیا فاز بازار مسکن در حال تغییر است و باید منتظر افزایش قیمت مسکن در ماه های آینده باشند یا اینکه این اتفاق مقطعی است و همچنان می توان انتظار کاهش قیمت داشت؟

واسطه های بازار مسکن همسو با کارشناسان معتقدند امکان رشد محسوس قیمت مسکن در ماه های آینده وجود ندارد. به نظر می رسد تغییرات قیمتی ماه اخیر نیز بیش از اینکه به عنوان رشد به رسمیت شناخته شود، باید به منزله ثبات تلقی شود. از طرفی بررسی فایل های موجود در بازار مسکن آبان ماه نشان می دهد قیمت های پیشنهادی مالکان نسبت به ماه گذشته اندکی افت داشته است و این یعنی انتظارات کاهشی در بازار مسکن همچنان وجود دارد. واسطه ها می گویند آپارتمان های نوساز منطقه 5 که ماه گذشته حول و حوش مترمربعی 19 میلیون تومان فایل شده بودند، اکنون در بازار مسکن حدود 500 هزار تومان کاهش قیمت پیشنهادی دارند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 635

به "ادامه افت قیمت پیشنهادی آپارتمان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه افت قیمت پیشنهادی آپارتمان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید