غیبت قهرمان دنیا در مراسم وزن کشی، حبیبی: دوست ندارند ما قهرمان شویم

به گزارش تعطیلات رو، رحمان عموزاد علیرغم قرارداد با تیم بانک شهر در مراسم وزن کشی رقابت های نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد حاضر نشد.

غیبت قهرمان دنیا در مراسم وزن کشی، حبیبی: دوست ندارند ما قهرمان شویم

پرونده بیست و دومین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد با برگزاری دو ملاقات نیمه نهایی و سپس رده بندی و فینال امروز (آدینه) بسته خواهد شد.

چهار تیم بانک شهر، ستارگان ساری، پتروپالایش بلیش تاکستان و انبوه سازان هوتن تیم های راه یافته به این مرحله هستند که همه آن ها از سهمیه کشتی گیر خارجی و ملی پوش استفاده می نمایند.

تیم بانک شهر که رحمان عموزاد، حسن یزدانی و محمدحسین محمدیان را به عنوان ملی پوش در اختیار داشت، با زائور اوگویف و عباس گادژی ماگمدوف نیز به عنوان 2 کشتی گیر عنواندار دنیا قرارداد بست، اما در اتفاقی عجیب رحمان عموزاد قهرمان وزن 65 کیلوگرم رقابت های دنیای 2022 اردوی تیم بانک شهر را ترک کرد.

به همین دلیل هاشم حبیبی مربی تیم کشتی بانک شهر گفت: واقعا نمی دانم چه دست های پشت پرده ای در لیگ کشتی وجود دارد که چند سالی است در آستانه رقابت های نهایی این مسابقات، کشتی گیران ملی پوش، تیم رضا یزدانی را تنها می گذارند.

وی بیان اینکه احساس می کنم عده ای از نفرات وابسته به فدراسیون کشتی هستند که دوست ندارند تیم رضا یزدانی پیروز گردد، گفت: امیرمحمد یزدانی، یونس امامی، کامران قاسم پور در سال های گذشته به دلایل غیر قابل باور اردوی تیم را ترک کردند و سال جاری نیز رحمان عموزاد دست ما را در پوست گردو گذاشت و شنیدم برای دریافت ویزا آمریکا راهی دبی شده است.

حبیبی گفت: ما تمام کوشش خود را برای تکرار قهرمانی به کار خواهیم گرفت، اما واقعا این حرکت ها از سوی قهرمانان کشتی شایسته این رشته نیست.

تیم ستارگان ساری که رضا اطری را به عنوان ملی پوش در اختیار دارد با ژاگیر شاخیف و والیف دو قهرمان روس مُهیای حضور در مرحله پایانی لیگ برتر شده است.

تیم پتروپالایش بلیش تاکستان که علیرضا سرلک، یونس امامی و امیرحسین زارع را به عنوان ملی پوش در اختیار دارد با رسول گازیماگومدوف و زائوربک سیداکوف قهرمانان دنیا قرارداد امضا نموده است.

تیم انبوه سازان هوتن نیز با امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و کامران قاسم پور به عنوان ملی پوش و رازامبک جمالوف و عبدالمجید کودیف دو کشتی گیر خارجی قرارداد ثبت نموده است.

در مرحله نیمه نهایی امروز صبح تیم های ستارگان ساری با پتروپالایش بلیش تاکستان مسابقه می دهند و تیم های بانک شهر و انبوه سازان هوتن به مصاف هم می روند.

خبرنگاران ورزشی کشتی و رزمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آبان 1401 بروزرسانی: 27 آبان 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2231

به "غیبت قهرمان دنیا در مراسم وزن کشی، حبیبی: دوست ندارند ما قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت قهرمان دنیا در مراسم وزن کشی، حبیبی: دوست ندارند ما قهرمان شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید