هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو دی ماه 98 برگزار می گردد

به گزارش تعطیلات رو، هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو 10 و 11 دی ماه سال 98 با عنوان صعود به سبک فاتحان اورست برگزار خواهد شد.

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو دی ماه 98 برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری تعطیلات رو، بیش از 70 درصد کوشش ها برای فتح اورست ناموفق است. تنها افرادی از پس این صعود طاقت فرسا، پرتنش و پیش بینی ناپذیر برمی آیند که علاوه بر آمادگی جسمانی، ذهنیتی قوی و پیش برنده داشته باشند. به نظر می رسد این روز ها کسب وکار های نوآور، محیطی پیچیده تر و ناپایدارتر از همواره را تجربه می کنند. گویی بقا و رشد آن ها در این سفر، در گرو یادگیری، چابکی و نگرشی از جنس فاتحان اورست است.

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به عنوان بزرگ ترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، 10 و 11 دی ماه امسال و با عنوان صعود به سبک فاتحان اورست برگزار خواهد شد. این دوره مجمع کوشش خواهد داشت تا موضوع تأثیر فضای متغیر و ناپایدار مالی کشور را بر کسب وکار های دانش بنیان محور قرار داده و به آنالیز فرصت ها و تهدید های ناشی از آن بپردازد. همچون دوره های گذشته مجمع، امسال نیز صاحب نظران مختلفی در این دو روز به ارائه دیدگاه ها و تجربیات خود در قالب سخنرانی ها، پنل ها و کارگاه های مختلف خواهند پرداخت که به زودی به وسیله کانال های اطلاع رسانی مجمع معرفی می شوند. به همین ترتیب گردهمایی بخش بزرگی از فعالان اکوسیستم حوزه فناوری و نوآوری علی الخصوص فناوری نانو، فرصت ارزشمندی جهت شبکه سازی و گسترش ارتباطات برای شرکت کنندگان این رویداد خواهد بود.

ثبت نام این دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو از 11 آبان ماه شروع خواهد شد و علاقه مندان می توانند به وسیله وب سایت مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir نسبت به ثبت نام در این رویداد اقدام کنند.

در دور گذشته مجمع اقتصاد فناوری نانو، بیش از 800 نفر از فناوران، مدیران استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، مجموعه های بزرگ صنعتی، سرمایه گذاران و ارائه دهندگان خدمات کسب وکار طی دو روز گردهم آمده و در قالب نزدیک به 30 نشست مختلف، مخاطب نقطه نظرات 35 سخنران مختلف بوده و به بحث و گفتگو پیرامون موضوعات مختلف پرداختند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 613

به "هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو دی ماه 98 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو دی ماه 98 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید