هیچ اخلالی در تولید فرآورده کشور ایجاد نشده است

به گزارش تعطیلات رو، وزیر نفت با بیان اینکه طبق قول مدیران، پالایشگاه از فردا تولید را ازسر می گیرد ،تاکید کرد: هیچ اختلالی در تولید انواع فرآورده پالایشگاه ایجاد نشده است.

هیچ اخلالی در تولید فرآورده کشور ایجاد نشده است

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، بیژن زنگنه شامگاه چهارشنبه (12 خردادماه) پس از حضور در محل حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران در این باره گفت: این حادثه مربوط به نشت دو مخزن بوده که نقشی در فرآیند تولید نداشتند.

وی تاکید کرد: تصمیمی که همکاران، دوستان و متخصصان پس از برگزاری نشست های ستاد مدیریت بحران گرفتند، خنک کردن مخازن اطراف و صبوری برای اتمام هیدروکربور موجود است.

وزیر نفت با تاکید بر اینکه خوشبختانه هیچ نگرانی بر مبنای گزارش ها وجود ندارد، اضافه کرد: البته از آنجا که هیدروکربور سنگین هم در مخازن وجود دارد، به طور طبیعی دود زیادی تولید می کند، اما دود زیاد به این معنا نیست که اتفاق مهمی رخ داده است.

زنگنه شرح داد: طبق قول مدیران، پالایشگاه از فردا تولید را ازسر می گیرد.

وی با اشاره به تخلیه هیدروکربور موجود در مخازن به منظور ایمنی بیشتر گفت: هیچ اخلالی در تأمین فرآورده کشور ایجاد نمی شود و ذخایر کافی هم وجود دارد.

وزیر نفت تاکید کرد: هیچ اختلالی در تولید انواع فرآورده پالایشگاه ایجاد نشده است.

به گزارش ایرنا، ساعت 19 و 18 دقیقه عصر امروز، چهارشنبه (12 خردادماه) حادثه آتش سوزی وسیعی به دلیل نشتی یکی از مخازن ضایعات نفتی پالایشگاه تهران رخ داد که گروه های امدادی و آتش نشانی به منظور مهار و خاموش کردن آتش به سرعت وارد عمل شدند.

آتش حادثه هم اکنون مهار شده است و تلاش ها برای خاموش کردن ادامه دارد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1796

به "هیچ اخلالی در تولید فرآورده کشور ایجاد نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ اخلالی در تولید فرآورده کشور ایجاد نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید