همایشها و نمایشگاه ها

رونمایی از سایت اطلاعات گردشگری ارومیه با حضور معاون سرمایه گذاری

مراسم رونمایی از سایت اطلاعات گردشگری استان آذربایجان غربی با حضور معاون سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار گردید.

27 بهمن 1398

حضور یک وزیر و یک معاون وزیر در نمایشگاه هنر تدبیر

وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران از نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم دیدن کردند.

22 بهمن 1398

عرضه 73 هزار عنوان کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان

خبرنگاران/گلستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: در نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان، 73 هزار و 970 عنوان کتاب به ارزش تقریبی 5 میلیارد تومان عرضه می گردد.

6 بهمن 1398

سفری شگفت انگیز و به یاد ماندنی به موزه های باتومی

پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و مستقل شدن کشورهایی چون ارمنستان، قزاقستان، ترکمنستان سفر ایرانی ها به این مناطق گسترش بیشتری یافت. در این میان کشور گرجستان به دلیل نخواستن ویزا گردشگران بیشتری را از سمت ایران جذب کرد. تفلیس، پایتخت گرجستان یکی از...

25 دی 1398

تحولات سیاسی و تاثیرات آن بر صنعت گردشگری کشورها

همان طور که از طریق اخبار این چند روز اخیر مطلع شده اید، جمعه شب، کشور ترکیه شاهد یک کودتای نظامی بود. بدون شک تحولات سیاسی کشورها می توانند تاثیرات گاه جبران ناپذیری بر گردشگری یک کشور داشته باشند. با خبرنگاران همراه باشید تا نمونه هایی از تاثیرات این...

26 آذر 1398

تمایل عمانی ها به همراه کره و چین برای فعالیت در قطب سوم خودروسازی کشور

خبرنگاران: مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تمایل عمانی ها به همراه کره و چین برای فعالیت در قطب سوم خودروسازی کشور خبرداد.

23 آذر 1398

ماجرای اجرای 30 پرفورمنس در 30 روز، کالاشدگی هنر را نقد می کنیم

به گزارش خبرنگاران، ششمین فستیوال سی پرفورمنس، سی هنرمند، سی روز از روز یکشنبه 21 آذرماه 1395 در موزه هنرهای معاصر تهران کار خود را آغاز کرده است. این رویداد که امسال توسط کانون نیومدیای موزه هنرهای معاصرتهران در بخش اجرایی برگزار می شود با کیوریتوری امیر...

7 آذر 1398

تبدیل پادگان 06 به بوستان ، مردم از عملکرد نواحی درباره شهرداری تهران قضاوت می کنند

شهردار تهران گفت: شهرداری تهران با اجرای برنامه های پیش بینی شده در مورد پادگان 06 تلاش می کند هدیه ای را به مناسبت هفدهم ربیع الاول به تهرانی ها تقدیم کند.

5 آذر 1398

مرکل: اروپا دیگر نباید به واشنگتن تکیه کند ، اجازه نمی دهیم باز هم از ما سوءاستفاده گردد

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان حمایت نکردن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از بیانیه پایانی نشست سران گروه هفت را دلسردکننده خواند و گفت اروپا نباید به واشنگتن تکیه کند.

4 آذر 1398

تنوع اقلیمی و فرهنگی وجه تمایز گردشگری اردبیل نسبت به سایر استان ها

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: تنوع جاذبه های طبیعی، اقلیمی و فرهنگی وجه تمایز گردشگری اردبیل نسبت به سایر استان های کشور است.

3 آذر 1398

چهارمین همایش ملی دانش و فناوری علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست مهرماه برگزار می گردد

چهارمین همایش ملی دانش و فناوری علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست 30 مهرماه با هدف توسعه فناوری های زیست محیطی برگزار می گردد.

29 آبان 1398

انتقال آب از عمان راه حل پایدار تامین آب برای یزد است

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تامین آب مهمترین اولویت استان یزد است، گفت: انتقال آب از عمان راه چاره پایدار تامین آب برای یزد است.

23 آبان 1398
23 آبان 1398

کنفر انس بین المللی علوم کامپیوتر و محاسبات آبان برگزار می شود

چهارمین کنفر انس بین المللی ترکیبیات، رمزنگاری، علوم کامپیوتر و محاسبات، اواخر آبانماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

15 آبان 1398

لزوم اتصال شرکتهای دانش بنیان به صنعت فولاد

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: راه رشد و پیشرفت نوآوری در حوزه فولاد باز است، لذا شرکت های کوچک و دانش بنیان می توانند به این صنعت وصل شوند.

12 آبان 1398

محمودیان از برنامه های سازمان میراث فرهنگی برای معرفی صنایع دستی گفت: برگزاری بازارچه تا استفاده از فضای مجازی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با بیان اینکه ایران سومین کشور فراوری کننده صنایع دستی جهان از لحاظ تنوع و اولین کشور جهان از نظر ثبت شهرها و روستاهای جهانی است از کوشش برای راه اندازی کمپین چند درصد یا چقدر صنایع دستی هستیم با هدف ترویج صنایع دستی اطلاع...

10 آبان 1398

چین و هند چگونه اقتصاد جهان را در دست خواهند گرفت؟

مجله همشهری دیپلماتیک - بهنام خسروی: یکی از مفاهیم نوین روابط و اقتصاد سیاسی بین الملل طی دهه اخیر، مفهوم قدرت های نوظهور است. قدرت های نوظهور، کشورهایی هستند که طی دهه گذشته با عملکرد مطلوب خود در حوزه مالی طی 50 سال آینده مناسبات و روند قدرت جهانی را...

6 آبان 1398

ارائه دستاوردهای ایران در حوزه مبارزه با سرطان و رادیو داروها در حاشیه کنفرانس عمومی آژانس

در مجمع علمی جهانی ده سال اقدام در کنترل سرطان و راه های پیش رو که در روزهای دوم و سوم کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی برگزار گردید، رئیس سابق گروه تحقیقاتی رادیوایزوتوپ ها در پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای ایران در سخنانی با اشاره به فراوری و...

27 مهر 1398

لمپارد: هدف فعلی چلسی صعود از گروه است، همواره شرایط با سرمربی جدید متفاوت خواهد بود

فرانک لمپارد از بازیکنانش خواست هرگز والنسیا را دستکم نگیرند.

23 مهر 1398

دیدار مدیر کل امنیت وزارت امور خارجه چین با رئیس پلیس مواد مخدر ایران

خبرنگاران: مدیر کل امنیت وزارت امور خارجه کشور چین ساعاتی پیش به منظور گفتگو و انتقال تجارب در حوزه مبارزه با مواد مخدر با رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران دیدار کرد.

21 مهر 1398
تعداد: (46)