طراحی گرافیکی و چاپ

تغییر شرایط کرونایی پایتخت به نارنجی ، پیشوا همچنان قرمز است

استاندار تهران با اشاره به تغییر شرایط کرونایی پایتخت از قرمز به نارنجی، گفت: شرایط شهرستان پیشوا همچنان قرمز است.

11 دی 1399

چرا طراحی سایت در دوران کرونا رونق گرفت؟

طراحی سایت در دوران کرونا که ماندن در خانه اهمیت بسیاری دارد، می تواند یاری بسیاری به افراد جامعه بکند، چرا که بخاطر وجود سایت های اینترنتی مختلف مانند سایت های فروشگاهی، شما می توانید بدون ترک منزل و حضور در فروشگاه های عظیم، مایحتاج خود را به صورت...

6 آذر 1399

شجاع خلیل زاده به الریان قطر پیوست، بوسه بر لوگوی پیراهن جدید!

باشگاه الریان قطر به صورت رسمی از خرید جدید ایرانی اش رونمایی کرد.

9 آبان 1399

بهترین کسب و کارها با سرمایه 20 تا 25 میلیون تومان

بسیاری از افراد گمان می کنند که برای کارآفرین شدن احتیاج به فرصت های استثنایی، امکاناتی شگفت انگیز و سرمایه ای هنگفت دارند. در حالی که برای راه اندازی کسب و کار، بیش از هر چیزی به تلاش، پشتکار، خلاقیت و توجه به احتیاج جامعه احتیاج است! در مقالات قبلی...

3 آبان 1399

ترجمه عربی ساجی در لبنان چاپ شد

ترجمه عربی کتاب ساجی شامل خاطرات نسرین باقرزاده همسر شهید بهمن باقری توسط انتشارات دار المعارف الاسلامیه الثقافیه در لبنان منتشر شد.

30 مهر 1399

انتشار خبر پروژه سفیدکوه مکران در معتبرترین نشریات باستان شناسی جهان

به گزارش خبرنگاران، حسین واحدی سرپرست طرح مطالعاتی سفید کوه مکران گفت: تا کنون در سه فصل با مجوز پژوهشگاه میراث فرهنگی به انجام رسیده یکی از بکرترین و منحصر به فردترین پروژه های مطالعاتی است.

24 مهر 1399

روشی ساده و ارزان برای تشخیص یون های سمی نقره

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، گاهی نشت یون های نقره در محیط می تواند خطرناک باشد، تفکیک یون های نقره از نانوذرات نقره در محیط کاری سخت است. به تازگی روشی ساده و ارزان برای تشخیص یون های نقره در محیط ارائه شده است.

21 شهریور 1399

واشنگتن خطاب به فرانسه: درصورت حضور حزب الله در دولت، خبری از نفت و پول نیست

مسؤولان ارشد آمریکایی اظهاراتی را به صورت مستقیم و صریح علیه حزب الله مطرح کرده و موضع خود را نسبت به لبنان این گونه عنوان کرده اند که در دوره میشل عون و یا در صورت حضور حزب الله در دولت، استخراج نفت در لبنان صورت نمی گیرد و صندوق بین المللی پول نیز کمکی...

1 شهریور 1399

کارایی پیل های سوختی با نانو باغچه بهبود می یابد

محققان هلندی و چینی نانوساختار هایی شبیه به گل و گیاه روی سطح ایجاد کردند که دارای خواص کاتالیستی بوده و می توان از آن برای افزایش کارایی پیل های سوختی استفاده کرد.

20 تیر 1399

مشاور رییس جمهور از کتابخانه های باهنر و آستان قدس در مشهد بازدید کرد

به گزارش خبرنگاران، سید رضا صالحی امیری صبح امروز در جریان بازدید از کتابخانه باهنر مشهد واقع در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) گفت: توسعه و تجهیز کتابخانه ها و ترویج فرهنگ مطالعه نقش تاثیر گذاری در کاهش وقوع جرم و خشنونت در جامعه دارد.

10 تیر 1399

برگزاری نخستین دوره جشنواره داستان کوتاه زاینده رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان، داریوش اسماعیلی در این ارتباط گفت: این جشنواره به همت معاونت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری کانون های سوتک، راه امید، باران،...

4 تیر 1399

خداداد خنجری از مشاهیر نامی اقلیت زرتشتی یزد

خبرنگاران/یزد محقق و نویسنده یزد از جمله مشاهیر صاحب نام استان یزد را مرحوم خداداد خنجری نام برد و با اشاره به گمنامی این چهره فرهنگی اقلیت زرتشتیان یزد، به تشریح آثار و خصائص وی پرداخت.

1 خرداد 1399

شرق الاوسط: حمایت احزاب سنی، شیعه و کرد عراق از بازگشت عبدالمهدی

یک روزنامه عربستانی امروز (پنج شنبه) فاش کرد، احزاب قدرتمند و بانفوذ شیعه، سنی و کرد عراق از بازگشت عادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی این کشور حمایت می نمایند.

3 اردیبهشت 1399

بهره برداری از سه طرح تولیدی در قم با حضور معاون وزیر صنعت

خبرنگاران/قم همزمان با نهمین روز از دهه فجر سه طرح صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه قم با حضور استاندار قم و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افتتاح و مورد بهره برداری نهاده شد.

29 فروردین 1399

کاوش غار انجیری مرودشت با همکاری ایران و ژاپن

خبرنگاران/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: عملیات کاوش غار انجیری شهرستان مرودشت با همکاری گروه های باستانشناسی ایران و ژاپن شروع شده است.

26 فروردین 1399

حضور هیئتی از اهالی صنعت چاپ در نمایشگاه چین، کوشش برای انجام مبادلات کالا به کالا

خبرنگاران:عضو شورای سیاست گذاری صنعت چاپ از حضور جمعی از اهالی چاپ در نمایشگاه چاپ و بسته بندی چین اطلاع داد و گفت: در این سفر مذاکراتی جهت انجام مبادله کالا به کالا خواهیم داشت و اتاق بازرگانی ایران و چین زمینه های لازم را فراهم خواهد نمود.

13 اسفند 1398

آخرین نتایج جست وجوها برای یافتن گردشگر فرانسوی در کویر لوت

پنج ماه پس از ناپدید شدن گردشگر فرانسوی در دشت لوت، با وجود جست وجوهای پی درپی، هنوز هیچ اثری از او پیدا نشده است.

12 اسفند 1398

واکسن زوال عقل روی انسان آزمایش می گردد

بر اساس مقاله جدیدی که در مجله تخصصی Alzheimers Research & Therapy به چاپ رسیده، واکسن فراوری شده برای پیشگیری از زوال عقل به زودی روی نمونه های انسانی آزمایش می گردد.

3 اسفند 1398

خودشان کشف مان می نمایند

مهدی غبرایی می گوید: همان گونه که ما مترجم های ایرانی آثار کشورهای دیگر را کشف و ترجمه می کنیم، اگر ما هم اثر درخور اعتنا فراوری نموده باشیم، آن ها هم آثار ما را پیدا و کشف می نمایند و ارائه می دهند؛ این کار ما نیست.

30 بهمن 1398

قفل سخت افزاری ایرانی ساخته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فروشندگان نرم افزارهای گران قیمت همراه با نرم افزار خود یک قفل سخت افزاری نیز به کاربران ارائه می دهند؛ از آنجایی که کپی کردن سخت افزار بسیار دشوارتر از کپی کردن نرم افزار است، قفل سخت افزاری...

7 بهمن 1398
تعداد: (22)